Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Facet z klasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś spotkałem P. Grabczuka przy jakiejś okazji całkiem prywatnie dla nas dwóch w Krasnymstawie , podał rękę , widać , że to człowiek z klasą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przepadam ogólnie, delikatnie mówiąc, za partią, którą ten pan reprezentuje, ale on sam budzi we mnie szacunek, jako jeden z nielicznych w tym ugrupowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję że równie dobrze będzie reprezentował Lubelskie w Sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako jeden z niewielu zawsze wspierał przedsiębiorców i przedsiębiorczość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodawa dziękuje i trzyma mocno kciuki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie takich polityków nam potrzeba ! Proszę pamiętać o Lubelszczyźnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We are a financial support group that deals with international finance for any number of banking instruments. Our services are fast and reliable. loans are made approved within 24-48 hours of successful application. We offer loans from minimum range from USD 2,000 to a maximum of USD 50 million with an affordable interest rate of 3% and a loan a period of 1 to 25 years to pay back the loan. The goal of the Avant group is to provide excellent professional financial services. If you need a loan, please contact us. Write to us at: av_ant@outlook.com Send us an email via; avants.loan@gmail.com Whatsapp +1 (409) 2062954 greetings Avant Group
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia Partią, ale to człowiek z klasą !!! Będzie nam Pana brakowało. Życzymy samych sukcesów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier****!!! A jak przywiózł cały Chełm do urzędu marszałkowskiego po przegranej z Fisz to wtedy nie było czystek? Tak wiele zrobił dla regionu a dla Chełma NIC!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że najpiękniejszy - brać co miesiąc 12 tysięcy za przecięcie kilku wstążek rocznie to czy może być PIĘKNIEJ . Też miałem w pracy takich że jak było badanie bilansu czy kwartalne nasilenia w pracy to przynosili L-4 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest super jeździmy obwodnicą Chełma jak obiecywał Pan Grabczuk fighter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo kompetentny polityk. Życzę powodzenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany, że Pan Grabczuk będzie pełnił jeszcze ważną funkcję w Polskiej polityce. Jest to osoba obdarzona bardzo dużą charyzmą i wielkim doświadczeniem. Na pewno województwo będzie miało z Niego jeszcze bardzo dużo pożytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałku Krzysztofie trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Powodzenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet na poziomie, zawsze znajdzie czas aby słowo zamienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry polityk z wielkim doświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 1982 był związany z klubem zapaśniczym Cement Gryf Chełm, gdzie jako trener wychował m.in. przyszłego mistrza świata Dariusza Jabłońskiego. Był również sędzią międzynarodowym w zapasach. W grudniu 2004 objął stanowisko prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego, a w marcu 2005 wiceprezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo dobrego zrobił. Szkoda że odchodzi z województwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że Pan Krzysztof Grabczuk najlepsze lata w polityce ma jeszcze przed sobą.. Gratuluję bardzo dobrego wyniku wyborczego. Ponad 15 tys. głosów w ciężkim okręgu wyborczym robi wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...